menuordersearch
guitar512.ir

آموزش گیتار ,

۱۳۹۸/۴/۲ یکشنبه
(0)
(0)
آموزش گیتار
آموزش گیتار

شماره مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: 

8-48966-067957

مقدماتی + پیشرفته 

توجه: حتما معرفی محصول رو بخونید و از اون مهم تر فیلم دموی محصول رو با دقت و کامل ببینید. هرکسی که دیده طالب این محصول شده پس شما هم این فرصت رو از دست ندید...در نهایت انتخاب با شماست.

 

نمونه فیلم پک آموزش گیتار 

 

 

برای تهیه و اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

 

آموزش صفرتاصد گیتار پاپ/آموزش مبتدی تا پیشرفته گیتار/آموزش مقدماتی و پیشرفته گیتار

 

1ـ سطح آموزش های این پک به چه صورت است؟

این پک شامل هر دو سطح مبتدی و پیشرفته می شود(یعنی با تهیه این پک شما هر دو سطح مبتدی و پیشرفته را خواهید داشت).

و همه افراد چه کسانی که تاکنون گیتار به دست نشده اند و چه افرادی که تا یک سطحی کار کرده اند میتوانند از آن استفاده کنند و این از مزایای این پک آموزشی ما می باشد

 

2ـ پس از استفاده از این پک دقیقا چه می آموزیم؟

 صفر تا صد گیتار پاپ یعنی هر آنچه که برای اجرای ترانه های دلخواهتان (بزن و بخون)با گیتار نیاز دارید را خواهید آموخت. شامل تمامی انواع ریتم و تمامی آکوردها(سردسته و باره دار) ملودی های ساده و پیشرفته(ترکیبی با آرپژ و ریتم) به نحویکه هنرجوی سطح صفر پس از استفاده از این پک میتواند آهنگ دلخواه خود به راحتی اجرا کند.

 

3ـ فرق آموزش های شما با سایر آموزش ها چیست؟

آموزش های ما فقط به ریتم و آکورد خلاصه نمیشوند. بخش های جذاب و منحصر به فردی از جلمه آموزش کلمه به کلمه با استفاده از انیمیشن های جذاب  که برای اولین بار در ایران  توسط حجت یاری زاده در این پک قرار داده شده است(چیزیکه در هیچ آموزشگاهی تدریس نمیشود)؛ که این همان راز آموزش سریع و اصولی ماست. چراکه با دیدن انیمیشن ها درک هنرجو بسیار بالاتر میرود و این منجر به یادگیری سریع تر و اصولی تر می شود.

 

4ـ آیا با استفاده از این پک دیگر نیازی به رفتن به کلاس نداریم؟اگر در حال رفتن به کلاس باشیم چه؟

خیر. بازدهی این پک اثبات شده و این پک چندین برابر کلاس خصوصی برای شما بازهی خواهد داشت. این امر کاملا تست شده است و این محصول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ثبت شده است. 

هنرجویان عزیزی که در حال رفتن به کلاس هستند نیز میتوانند به راحتی از این پک در کنار کلاس استفاده کنند؛ اگرچه این پک خود به تنهایی کامل میباشد و نیازی به کلاس و ....ندارد.

 

5ـ این پک بر روی چه چیزی قابل اجراست؟

این پک بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز اجرا میشود. استفاده از آن بسیار ساده است و حتی نیازی به نصب هم ندارید.

 

6ـ آیا میتوانم به سایت شما اعتماد کنم؟

سایت ما دارای

1ـنماد اعتماد الکترونیکی 

2ـ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

8-48966-067957

3ـ نشان ثبت ساماندهی رسانه ها

4ـ به لطف داشتن مجوزهای فوق سایت دارای درگاه پرداخت مستقیم بانکی است(برخلاف بسیاری از سایت ها که به دلیل شرایط سخت گیرانه دریافت مجوزهای فوق از درگاه غیر مستقیم از جمله زرین پال استفاده میکنند)