menuordersearch
guitar512.ir

بهترین ساز برای آموزش چیست؟ ,

۱۳۹۸/۳/۲۸ سه شنبه
(1)
(0)
بهترین ساز برای آموزش چیست؟
بهترین ساز برای آموزش چیست؟

بهترین ساز برای آموزش چیست؟

چرا گیتار بهترین ساز برای آموزش و یادگیری است؟

 

اگر درخصوص انتخاب ساز مناسب برای شروع یادگیری مردد هستید حتما مطلب زیر را با دقت بخوانید.

دلایل محبوبیت گیتار

قابل حمل بودن

گیتار کلاسیک نیازی به تقویت صدا یا برق ندارد. سبک وزن است و می تواند به راحتی در صندوق ماشین و یا حتی در هواپیما هم آهن را حمل کنید. پس از جابه جابی، نیاز به نگهداری یا مونتاژ کمی دارد و فقط کافی است آن را کوک کنید و شروع به نواختن کنید.

 

قابلیت اجرای همزمان با آواز(بزن و بخون)

شما به راحتی میتوانید آهنگ های محبوب خود را با استفاده از گیتار بنوازید و بخوانید و اطرافیان خود را تحت تاثیر قرار دهید. آموزش گیتا منجر به بهتر شدن و کوک شدن صدای شما میشود.

 

انعطاف پذیری در تمامی سبک ها

گیتار یک ساز انعطاف پذیر است که برای اجرای آهنگ در اکثر سبک های موسیقی مناسب است. گیتار در موسیقی پاپ، راک، لاتین، فانک، جاز و غیره نقش مهمی ایفا می کند.

 

پلی فونیک بودن (قابلیت اجرای همزمان نت ها)

گیتار یک ابزار پلیفونیک است. این بدان معنی است که آن قادر به پخش بیش از یک تن در یک زمان است، به این معنی که از آن می توان برای اجرای هارمونی استفاده کرد (این مورد بیشتر در اجرای همزمان گیتار و آواز خواندن کاربرد دارد). تنها ساز محبوب دیگر که در این مورد پیشرفته است پیانو است. و از این دو، گیتار قابل حمل تر است و معمولا ارزان تر است.

 

دامنه وسیع صوتی

محدوده گیتار تقریبا 4 اکتاو است، در مقایسه با حدود 7 در پیانو. این محدوده به ویژه با توجه به فاکتور فرم کوچکتر گیتار، بسیار گسترده است. گیتار می تواند نت ها را از محدوده بالای باس و به بالاتر تولید کند.

 

تفکیک نت ها با استفاده از فرت و یادگیری آسان

 برخلاف سازهایی مثل ویولون که نت های روی دسته از هم تفکیک نشده است در گیتار اجرای دقیق نت ها با کمک تفکیکی که توسط فرت ها انجام شده است بسیار راحت تر است.

 

محبوبیت

محبوبیت گیتار بخاطر است که شما به راحتی میتوانید آهنگ های محبوب و دلخواهتان را بنوازید و بخوانید. گیتار مخصوص سبک های محبوب و عام پسند است  اگرچه طرفداران ویژه خود راهم دارد.

 

منابع آموزشی زیاد

به این لیست دلایل دیگری اضافه کنید: کتاب ها، منابع آموزشی، وب سایت ها و سایر مواد یادگیری در دسترس برای یادگیری گیتار، برای انتخاب، وجود دارد. کمتر سازی چنین منابع زیادی برای یادگیری را دارد.

 

در خصوص آموزش گیتار مراقب این موارد هم باشید (اشتباهات متداول در آموزش گیتار)

گیتار بد

مراقب گیتار بد باشید. یک گیتار بد ممکن است شما را به ادامه یادگیری نا امید کند.  برای این مورد هوشمندانه تصمیم بگیرید و گول فروشندگان را نخورید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین گیتار برای شروع یادگیری به لینک بهترین گیتار برای شروع یادگیریمراجعه کنید.

منابع آموزشی بد

اطلاعات غلط در مواد آموزشی گیتار شایع است. آموزش های زیادی وجود دارد که می تواند به صورت رایگان در وب پیدا شود، اما اغلب فاقد کیفیت لازم هستند. در واقع، هدف از سایت و آموزش های گیتار 512 این است که مواد آموزشی با کیفیت حرفه ای را به صورت آنلاین ارائه دهد.

 

میخواهید گیتار پاپ رو در سریع ترین زمان یاد بگیرید؟ دوست دارید بزن و بخون با گیتار رو به صورت حرفه ای یاد بگیرید؟ 

 

برای آموزش گیتار نیاز نیست به کلاس های گران قیمت برید

از بینظیر ترین پک آموزش گیتار پاپ حتما دیدن کنید.

نسل جدید آموزش گیتار پاپ(مبتدی و پیشرفته)

برای تهیه کلیک کنید

 

برای تهیه کلیک کنید

هرگونه سوال رو از طریق ای دی تلگرام  Guitar512id@ مطرح کنید

 

شرکت سازنده